Başkanın Mesajı

Mutfağa ve mesleğe gönül vermiş herkese merhabalar.

İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği olarak geçtiğimiz hafta pandemi tedbirlerine uymak adına salt çoğunluğu sağladığımız 1 olağanüstü genel kurulumuzu gerçekleştirdik ve katılım sağlayan üyelerimizin oy birliği ile derneğimizin 3. Dönem Başkanlık görevi bana teslim edildi.

Öncelikle duyulan bu güven için herkese kendim ve yeni yönetim adına teşekkürlerimi sunarım.

Benim yola çıkış noktamın merkezide, her fırsatta ve her ortamda söylediğim mesleki birlik ve beraberlik var.

Her türlü ayrımcılığın uyum ile birleştirilmesi ve tüm kırgınlıkların sona ermesi adına şahsım ve yönetimim adına pozitif tüm adımları atacak ve tüm iyi niyetimle karşılığını muhataplarımdan bekleyeceğim.

Güzel izmir’imizin hem ulusal hem de uluslararası sahnede tanıtımını, turizmine katkı sağlamayı hedefliyorsak, camiamızın, mutfağımızın, meslektaşlarımızın gelişimleri ve refahı adına sosyal sorumluluk üstleniyorsak, bunları çatışmayla değil, dayanışmayla ete kemiğe büründürmemiz gerektiğinin bilincindeyiz ve yönetim politikamızı buna göre şekillendirdik.

Başkanlık sürem boyunca aşçılık camiamıza ve büyük emeklerle oluşturduğumuz İzmir Profesyonel Aşçılar Derneği’ne her türlü katkıyı sağlamak için elimden gelenin fazlasını yapacağımı tüm iyi niyetimle bildirir, hepinizi saygıyla selamlarım.

 

                                                                                                         Erdoğan ATABAY

                                                                                                               BAŞKAN